Hakkımızda


Türkiye’nin eşsiz lokasyonlarında sıradışı bir tasarımı üstün bir kalite ile birlikte arıyorsanız sizi Novron Evlerine bekleriz.

Finlandiya’lı yatırım ortaklığı ile çağdaş Türk mimarisinin izlerini taşıyan inşaat, gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketi olarak 2005 yılında kurulan Novron, müşterilerine tam anlamıyla ‘daha iyi ve daha keyifli’ bir yaşam inşa ediyor.

Novron, size bir evde arayabileceğiniz her şeyi ve daha fazlasını bir arada sunuyor. Konfor, kullanışlılık, akıllı ve stil sahibi tasarımlar… Hem de yorucu şehir hayatının stresinden uzakta, Türkiye’nin cennet köşelerinde, en gözde tatil beldelerinde. Size sadece denizin, güneşin ve evinizin keyfini sürmek kalıyor.

Kuruluşundan bu yana Novron; Bodrum, Alanya ve Belek gibi Türkiye turizminin en gözde beldelerinde lüksün ve kalitenin hakim olduğu modern ve lüks villa projelerini tasarlayarak hayata geçirmektedir. Dizayn aşamasından en ince detaylara kadar Avrupa standartlarındaki en yüksek kaliteyi elit bir stille buluşturan Novron projeleri, seçkin Türk ve yabancı yatırımcıların beklentilerini aşma hedefine odaklanmıştır. Novron olarak biz, bulunduğumuz bölgelerde tasarladığımız evlerin doğayla uyum içinde, doğanın içine gizlenmiş bir tasarımla olması konusunda en yüksek özeni gösteriyoruz. Hedefimiz; Akdeniz ve Ege sahilerindeki projelerimizin yanı sıra Türkiye’nin büyük şehirlerinde de kaliteli, konforlu ve lüks yerleşim alanları inşa etmek.

Kariyer


Gelmiş olduğumuz noktadan şirket olarak gurur duyuyoruz. İlerleyişimizde yetenekli ve kararlı çalışma arkadaşları için bir fırsat vermeye her zaman hazırız.


Neden bizimle çalışmalısınız?


Başarımızın müşterilerimize sunmuş olduğumuz samimi, profesyonel ve konusunda uzman hizmete bağlı olduğunu ve buna da doğru çalışma arkadaşlarıyla ulaşabileceğimizi biliyoruz. Samimiyet, dürüstlük ve başarının her zaman ödüllendirildiği bir sistem olmanın gururunu yaşıyoruz.

Ekibimize katılmanız için, bizi etkilemelisiniz. Bizim beklentilerimizin başında kararlı ve profesyonel olmak gelir. Ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

İş birliği


Türkiye’de emlak piyasası doğru analiz edildiğinde karlı yatırımlar için fırsatlar sunmaktadır. Türkiye, uluslararası emlak arenasında en hızlı gelişen pazarlardan birisidir. Ancak değişken dinamikleri ve mevzuatları ile ciddi uzmanlık gerektiren de bir pazardır. Novron, uluslararası yatırımcılar ile yerel pazarı bir arada tutacak know-how’a sahiptir.

İster bireysel yatırımcı olun isterseniz bir fon kuruluşu olun Novron konusunda uzman, alanında rakipsiz profesyonelleri ile size destek için hazır. Novron özel ve tüzel yatırımcıları için geniş bir hizmet yelpazesi sunar. Bu hizmetler şunlardır: Arazı ve emlak inceleme, optimum kullanım belirlenmesi, fizibilite çalışmaları, genel sözleşme, anahtar teslim inşaat hizmetleri, pazarlama ve proje satış.

Novron ayrıca özel ve kurumsal müşteriler için anahtar teslimi genel müteahhitlik hizmetleri sunmaktadır. Müteahhitlik; yüksek disiplin, güçlü teknik kapasite ve koordineli ekip çalışması gerektiren karmaşık bir iştir. Bu alanda başarı yerel pazarda ve mevzuata ilişkin kapsamlı bilgi, müşteri beklentilerini derin bir anlayış, kusursuz riskiyle ve analiz dönmek için güçlü bir yeteneği gerektirir. Novron her projede; kendi müşteri beklentilerini tek sözleşme ile: mimari, mühendislik, inşaat hizmetleri birleştirerek yüksek kalibreli uzmanları ile çözümler sunar. Novron, gerekli tüm planlamaların, izinler ve prosedürlerin tüm ayrıntıları ile yönetimi, anahtar teslimi projeler geliştirmek için maliyet ve izin başvuruları tek kaynak tarafından tutulan proje anahtar teslimi projeler sunmak için maliyet, zamanlama ve mükemmellik arasında hassas bir denge oluşturur.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/novron/public_html/novronrealestate.com/wp-includes/functions.php on line 5420